top of page

AKTUALNOŚCI 2019

RANKING WYSTAWOWY 2019

W rankingu wystawowym, który zorganizował oddział Piaseczno zgłosiliśmy kandydaturę Hasha i Pumy. Pumka w związku z ciążą i urlopem macierzyńskim była tylko na kilku wystawach ale wystarczyło to do zajęcia 3 miejsca w grupie! Misio, Król, Showman HASHTAG w rankingu za rok 2018 zajął 1 MIEJSCE w grupie III. Bardzo dziękujemy oddziałowi Piaseczno za zorganizowanie rankingu i wspaniałe nagrody! 

 

 

Krajowa Wystawa Psów w Pruszkowie o/Piaseczno

24.03.2019 Jako, że nasz oddział to wypadało zgłosić nasze pociechy i rozruszać trochę kości na ringu :) Zgłosiłam Hasha i Winnie. Bakcyla złapała również Ania z Floczkiem (OPTIMUS PRIME Devil's Line) i zgłosili się już do klasy pośredniej. 

WINNIE urzekła sędziów i wygrała ze swoją konkurentką najlepsze baby w rasie a później na BIS Baby wywalczyła 3 lokatę! 

FLOKI - wygrał swoją klasę i zdobył CAC rozpoczynając dorosły Championat Polski!

HASHTAG - wygrał CAC i BOB w późniejszym czasie na ocenie w ringu finałowym, w bardzo mocnej i charakternej grupie terrierów - ZAJĄŁ 1 MIEJSCE w grupie (BOG) !!!!! 

Dodatkowo Hashyk i Winnie wygrali wspólnie 3 miejsce w konkurencji Najlepsza Para! 

 

Champion of Champions - Leszno

24.02.2019 W Lesznie od dawna organizowana jest prestiżowa wystawa championów. Postanowiliśmy powalczyć o kolejny tytuł dla Hasha. Cairn terriery sędziowała p. Elisabeth Mach ze Szwajcarii. Zgłoszone były co prawda tylko 3 cairny ale jakie! Poza Hashkiem był jeden bardzo utytułowany słowacki pies i córka naszego Diabełka. I tym razem moje dziecię dało z siebie 100000%. Po dużej dawce stresu WYGRALIŚMY tytuł CHAMPION OF CHAMPIONS 2019! 

Śląsk podbity!

9.02.2019 pojechaliśmy do Katowic na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. Jak zawsze świetnie zorganizowana i aż miło w niej uczestniczyć. Dziś pierwszy raz wystąpiła nasza mała gwiazdeczka "Winnie" (Winner Takes It All Devi's Line) córeczka Hasha i Pumki. 

Winnie wystąpiła w klasie młodszych szczeniąt i wybiegała sobie najlepsze młodsze szczenię. 

HASHTAG wygrał CAC, CACIB i BOB ! a jeg braciszek HENNESEY - CAC i tym samym ukończył tytuł CHAMPIONA POLSKI ! <3 Gratulacje dla Iwony i całej rodzinki! 

 

I znów "Stefany" atakują !!!

20.01.2019r na krajowej wystawie psów w Lubinie tym razem reprezentował nas Damian z Milusią. Zwarci i gotowi przebyli masę kilometrów, żeby wywalczyć z konkurencją 1 lokatę, Zw.Młodzieży i Najlepszego Juniora w Rasie! Gratulacje kochani! Świetna robota! <3 

sędzia: Agnieszka Onuk

Początek roku jak zawsze niezły dla Devil'sów!

6.01.2019r na krajowej wystawie psów w Gdańsku reprezentowała nas Krysia z Happy. Jak zawsze nie zawiodły i dały z siebie maximum. I tak na początku roku zgarniają 1 lokatę z CWC, Najleszą Dorosłą Sukę i BOB !!!

sędzia: Aleksandra Jaworska

bottom of page