top of page

AKTUALNOŚCI 2013

Po spacerku na śniegu trzeba rozgrzać się w domu :)

 

 

Pierwsze zimowe harce! :)

Spadł pierwszy śnieg = istne szaleństwo ! 

 

 

Candyman ma nowy domek!!

Dziś do nowego domku pojechał Candyman, piękny, temperamentny szczeniaczek.Jego nowymi właścicielami została ta oto przesympatyczna rodzina:

 

 

Nasz pierwszy podopieczny pojechał do nowego domku!

Nasz maluszek Cinnamon Hot Mill, zwany Cynamonkiem, pojechał do nowego domku!
To była miłość od pierwszego wejrzenia  Naszemu lekarzowi weterynarii, u którego byliśmy na szczepieniu od razu wpadł w oko Cynamonek.
Kolejne spotkanie było już z żoną Pana Jacka i ich synkiem.
No i nie mogło być inaczej … Cynamonek ma teraz wspaniałą rodzinkę!

 

 

WEEKEND PEŁEN SUKCESÓW !!!

Hjohoo’s I’ve Been Waiting For Hjo “Diabeł” – uzyskał tytuł Najlepsze Szczenię i w porównaniu z suczką wygrał uzyskując tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie

 

 

Will o’The Wisp Seglavi – startując pierwszy raz w klasie młodzieży, którą wystawiał mój 8 letni siostrzeniec dostała ocenę b.dobrą


Phenomenaa Seglavi – zajęła pierwszą lokatę w klasie otwartej i zdobyła pierwszy wniosek CWC potrzebny do rozpoczęcia CHAMPIONA POLSKI!!!

 

 

27.10.2013:

Hjohoo’s I’ve Been Waiting For Hjo “Diabeł” – ponownie uzyskał tytuł Najlepsze Szczenię i w porównaniu z inną suczką wygrał uzyskując tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie
Will o’The Wisp Seglavi – startując pierwszy raz w klasie młodzieży, dostała ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, Najlepszego Juniora w Rasie a tym samym tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski 2013!!!!
Phenomenaa Seglavi – zajęła pierwszą lokatę w klasie otwartej i zdobyła kolejny wniosek CWC potrzebny do CHAMPIONA POLSKI!!!

Cudem zdążyliśmy na konkurencje finałowe. W pierwszej kolejności wystawiałam naszego młodego “Diabełka”.

W olbrzymiej stawce 47 najpiękniejszych szczeniąt ze wszystkich ras, Diabeł zajął 4 loaktę !!!!! Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i dumni z Diabła, to jego pierwsze wystawy a zaczął od zajęcia miejsca na finałach na podium !!!!

     

 

PRZYJMUJEMY REZERWACJE NA SZCZENIĘTA!!!

CALVADOS – DO SPRZEDANIA 

 

CHILLY BOY – DO SPRZEDANIA

 

 

CHIVAS – DO SPRZEDANIA

 

 

 

CINNAMON – DO SPRZEDANIA

 

 

 

COOLER – DO SPRZEDANIA

 

 

CANDYMAN – ZAREZERWOWANY

 

Nasze maluszki tak szybko rosną!!! :)

Więcej zdjęć w zakładce “Szczeniaki”

 

 

 

Trochę słodkości na dobry początek tydodnia!!! :) czyli nowe zdjęcia maluszków!!!

Tak wyglądają nasze 19-sto dniowe maleństwa !!!

 

 

Są już z nami!!!

4.09.2013 roku na świat przyszły piękne szczenięta!!!

Rzadko spotykane ale Nam się udało! Mamy 6 pięknych chłopców!!! 

2 pieski są pręgowane i 4 jasne (prawdopodobnie 2 rude i 2 płowe)

Mamusia i maluszki są zdrowe i czują się dobrze!

 

 

Spodziewamy się pierwszych szczeniąt w naszej hodowli!!!!

Na początku września będziemy mieć szczeniaczki!!!!

 

Matka: CH PL Seglavi FCI Selfish Girl (pręgowana)

 

 

Ojciec: PLCH JRPLCH, JUNIOR WINNER OF POLAND ’2010 Seglavi FCI THAT’S HOT (złoty)

 

 

 

 

Szczenięta powinny urodzić się na początku września.

Zainteresowanych szczeniaczkiem zachęcam do kontaktu!
rokita.dorota@onet.eu

600 460 690

 

Drugi dzień wrażeń w Białymstoku!!!

W niedzielę odbywała się Krajowa Wystawa Terrierów. Sędziował Pan Andrzej Jendrasiak.
W klasie szczeniąt Will o’the Wisp “Afra” zajęła 1 lokatę z oceną wybitnie obiecującą.

Phenomenaa “China” – w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą z lokatą 1. Dziś przegrała porównanie z samcem, który w późniejszych porównaniach zwyciężył rasę.

Ale to znów nie wszystko!!!
Na finałach Will o’the Wisp “Afra”, mimo dużego zmęczenia, zajęła 4 lokatę (BIS 4) uzyskując miano NAJPIĘKNIEJSZEGO SZCZENIĘCIA WYSTAWY z lokatą 4!!!!!
Jesteśmy bardzo zmęczone ale również BAAARDZO szczęśliwe!!!
2 dni sukcesów!!!

Poniżej kilka zdjęć dziewczynek 

 

 

Kolejne sukcesy naszych cairnów!!!

24-25.08.2013

W ten weekend wybrałyśmy się na wystawę międzynarodową i krajową terrierów do Białegostoku.

Po raz pierwszy byłyśmy w Białymstoku na wystawie. Fajny, spory teren wystawy, aczkolwiek nigdy nie wystawiałam psów na LODOWISKU!!!!  Tak, tak…. pierwszego dnia wystawialiśmy psiaki na hali gdzie na codzień  jest lodowisko miejskie. Poczatkowo jak wchodziło się na halę “hmmmm jak miło, tak chłodno.” Ale po spędzeniu na niej 0,5 godziny ledwo czuło się palce u nóg. Nie wspomnę już o wystawianych drobnych pieskach, które trzęsły pupkami 

Ale wróćmy do tematu:

W sobotę odbywała się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Sędziował Pan Jan Gajewski. Sędzia bardzo wymagający i niebojący się wystawić oceny b.dobrej, dobrej a nawet dostatecznej! Jako pierwsza prezentowała się nasza młodziutka Will o’the Wisp “Afra”. W klasie szczeniąt zajęła 1 lokatę z oceną wybitnie obiecującą.
Kolejną zaprezentowaną sunią była Phenomenaa “China” – w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą z lokatą 1. W porównaniu z samcem wygrała, gwarantując sobie tym samym miejsce w finałach w klasie młodzieży.
Ale to nie wszystko!!!
Przy wyborze najlepszego psa w RASIE, sędzia wybrał właśnie naszą Chinę na NAJPIĘKNIEJSZEGO CAIRNA TEJ WYSTAWY!!!! Phenomenaa uzyskała tytuł Zwycięzcy Rasy (BOB) !!!!!

 

China

 

 

Afra

 

Nowy piesek w naszej hodowli!!!!

Prosto ze Szwecji przyjechał (a raczej przypłynął) do nas czerwony, pręgowany piesek, pierwszy przedstawiciel płci męskiej wśród naszych Cairn Terrierów! Imię rodowe pieska to Hjohoo’s I’ve Been Waiting For Hjo, a mówimy na niego Diabeł  Piesek ma niecałe trzy miesiące i jest prześliczny 

 

 

Sesja wiosenna Cairn Terrier!

Nasze Cairn Terriery miały właśnie swoją pierwszą sesję fotograficzna w plenerze!  Najpierw szalały wśród pól goniąc bażanty, a następnie rywalizowały w pościgu za patykami pływającymi w jeziorze. Było mokro, wesoło i radośnie i nie tylko nasze trzy panie, ale i my mieliśmy mnóstwo zabawy! Poniżej parę zdjęć z sesji, reszta z nich dostępna jest pod tym linkiem. Zdjęcia wykonane zostały przez Mad Cat Studio.

 

 

 

 

 

 

Wystawy w Częstochowie c.d.

Dzisiaj i pogoda i tytuły znowu dopisały! 
Selfish Girl Seglavi uzyskała ocenę doskonałą oraz kolejny wniosek do Championatu Polski oraz tytuł Zwycięzca. Dziś Frytusia zdobyła ostatni CAC potrzebny do uzyskania Championa Polski!!!!!!!

Seglavi Phenomenaa znów była najładniejszym juniorem, zajęła pierwsze miejsce uzyskując tytuł Best Junior & Best Junior in Breed a w porównaniu Zwycięstwo Rasy!!!

Maleńka Wil o’the Wisp Seglavi “Afra” zdobyła tytuł Best Baby z oceną wybitnie obiecującą a na finałach pokonała dużą stawkę innych dzieciaczków zajmując IV lokatę na Best In Show Baby!!

 

Wystawa w Częstochowie :)

Na wczorajszej Krajowej (CAC) Wystawie Psów Myśliwskich w Częstochowie kolejny sukces!!
Selfish Girl Seglavi uzyskała ocenę doskonałą oraz kolejny wniosek do Championatu Polski.
Seglavi Phenomenaa była najładniejszym juniorem, zajęła pierwsze miejsce uzyskując tytuł Best Junior & Best Junior in Breed a w porównaniu Zwycięstwo Rasy!!! W dniu dzisiejszym Phenomenaa rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski!!
Prezentowana po raz pierwszy na ringu Will o’the Wisp Seglavi “Afra” dzielnie prezentowała się na ringu i zdobyła tytuł Best Baby z oceną wybitnie obiecującą.

 

Wystawy w Bydgoszczy ciąg dalszy!!

Na drugiej wystawie w Bydgoszczy pełen sukces!!
Na dzisiejszej wystawie Selfish Girl Seglavi uzyskała kolejny wniosek do Championatu Polski oraz tytuł Najlepszej Suki w Rasie i Zwycięzcy Rasy!!
A nasza Seglavi Phenomenaa była najładniejszym szczenięciem, zajęła pierwsze miejsce uzyskując tytuł Best Puppy & Best Puppy in Breed!!


fot.Helena Sutton

 

Sezon wystawowy rozpoczęty!

Sezon wystawowy rozpoczynamy sukcesami!!
Na dzisiejszej Krajowej (CAC) Wystawie Psów Rasowych w Bydgoszczy Selfish Girl Seglavi uzyskała kolejny wniosek do Championatu Polski oraz tytuł Najlepszej Suki w Rasie.
A nasza młodziutka Seglavi Phenomenaa była najładniejszym szczenięciem, zajęła pierwsze miejsce uzyskując tytuł Best Puppy & Best Puppy in Breed!!

fot. Helena Sutton

 

Nowa suczka w naszej hodowli!!

Już jutro, 2go lutego, dołączy do nas antracytowa suczka “Seglavi FCI WILL O’THE WISP“. Cieszymy się bardzo! 

bottom of page