top of page

AKTUALNOŚCI 2020

POŚWIĄTECZNE SPALANIE KALORII

26.11.2020

Trzeba trochę kalorii spalić po Świętach... :) Więc zabieramy futra do lasu <3

Puma, Lili, Winnie, Chinka, Kira, Chill, Luccio, Szu i Koffee

CAIRN POSZUKIWAWCZY...

22.11.2020

Jeżeli śledzicie naszą stronę na facebooku, to wiecie, że Winnie od pewnego czasu szkoli się do ratownictwa - poszukiwanie zaginionych ludzi. Nasza malutka Kira idzie w ślady siostry i już jeździ z nami zapoznawać się z trudnymi podłożami <3 Dzielny mały Jednorożec (UNIQUE UNICORN Devil's Line "Kira).

MAŁE ROBACZKI POJECHAŁY NA DRUGIE SZCZEPIENIE :)

10.11.2020

Małe robaczki w oczekiwaniu na drugie szczepienie, nie wyglądają na niezadowolone albo zestresowane :P

 

 

 

 

 

 

 

124669189_3796515717046334_7983728226412

KLUBOWA WYSTAWA W OPOLU

11.10.2020

W tym roku na wystawie klubowej zaprezentowałam (z pomocą Anna i Julia - dziękuję Wam dziewczyny !!!) 5 cairnów z moim przydomkiem!

W klasie młodzieży wystąpił FIRST OF ALL"Bourbon" i FURIA - oboje zajęli pierwsze miejsca i wygrali tytuł Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2020 <3  Bourbon pokonał w porównaniu swoją siostrzyczkę (która to za wystawami nie przepada ) i zwyciężył Najlepszego Juniora w Rasie (Pomimo nosa wklejonego w wykładzinę) ;D !

W klasie championów wystąpił, jak dotąd niepokonany HASHTAG (Ch.HR, Gr.Ch.PL, Zw.PL 19, Zw.KL 19, Ch.PL, Mł.Zw.KL 17, Mł.Zw.PL 17, Mł.Ch.PL., i czekamy jeszcze na potwierdzenie C.I.B.), który bronił zeszłorocznego zwycięstwa klubu i.... UDAŁO SIĘ! Hashyk jak zawsze z klasą.... wybiegał Zwycięstwo Klubu 2020 !

W klasie otwartej wystąpiły dwie siostrzyczki; WINNER TAKES IT ALL "Winnie" i WUZETKA "Tini"

Obie dziewczyny spisały się na medal, z należytą klasą prezentowały swoje wdzięki ;D

Winnie zdobyła pierwsze miejsce i CAC a Tinka tym razem uplasowała się na 4 lokacie z oceną doskonałą

W porównaniu z suczką z klasy championów Winnie wygrała i zdobyła tytuł Zwycięzca Klubu 2020!

Do wyboru najlepszego cairna w rasie wyszły zatem: HASHTAG, WINNIE i BOURBON.

Ja z Hashykiem, Julia z Winnie i Anna z Bubim, "walka" była zacięta ale ostatecznie sędzia wskazał Hasha na Zwycięzcę Rasy

Moja radość jest i była ogromna!!! Jestem niesamowicie dumna i szczęśliwa

Chwilę odetchnęliśmy po ocenie w ringu a już rozpoczynały się konkurencje finałowe.

Mieliśmy zgłoszoną parę hodowlaną, która niestety nie załapała się do finałów ale również zgłosiłam Nas do konkurencji Najlepsza Grupa Hodowlana. Sędzia JEFF HORSWELL (GB) wybrał najlepsze z najlepszych i... "Devil's Line" stanęło na 2 lokacie spośród 23 zgłoszonych hodowli !!!

Na koniec została wisienka na torcie… BEST IN SHOW

Na ring honorowy wyszły 23 teriery z tytułem Zwycięzca Rasy

Po dwóch selekcjach, na ringu pozostały 4 najpiękniejsze psy wystawy. W tym również nasz HASHTAG!

I tak… stało się!!! HASHTAG Devil’s Line został wybrany 3-cim najpiękniejszym terierem wystawy klubowej!!!

Bardzo dziękuję za uznanie sędziemu TINO PEHAR (HR) oraz JEFF HORSWELL (GB)!

To była dla Nas kolejna wspaniała i niezapomniana wystawa!

Ogromne podziękowania również dla wszystkich przyjaciół (tych wystawowych i nie tylko) za wsparcie i miłe towarzystwo na wystawie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRAJOWA WYSTAWA W OSTRÓDZIE

10.10.2020

Na wystawie w Ostródzie daliśmy czadu! Prezentowaliśmy 4 psy z mojej hodowli.

Przyjechała FREYA SIRIUS Devil’s Line, która w klasie młodzieży wygrała - dosk.1, zw.młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, i ukończyła Młodzieżowy Championat Polski.

Jej siostra FURIA Devil’s Line - zajęła za siostrą drugie miejsce z oceną doskonałą.

Braciszek miotowy FIRST OF ALL Devil’s Line "Burbon" zajął 1 miejsce wygrywajac, zw.młodzieży i także ukończył Młodzieżowy Championat Polski.

WUZETKA Devil’s Line występując pierwszy raz w dorosłej klasie, zajęła 1 miejsce wygrywając CAC i dalej BOB. Na tej wystawie rozpoczęła dorosły Championat Polski. 

Na finałach moja hodowla DEVIL’S LINE wygrała Najlepszą Hodowlę - III miejsce !!!

Gratuacje dla właścicieli moich ddzieciaków:

Anna Kopytek (Bourbon), Kołodziejczak Sylwia (Freya) and Krzysztof (Wuzetka).

 

 

 

 

 

KOLEJNE DEVIL'Sy NA POKŁADZIE !!!

07.09.2020

NASZA PUMA URODZIŁA CZWÓRKĘ PIĘKNYCH MALUSZKÓW. NA ŚWIAT PRZYSZŁY 2 DZIEWCZYNKI I 2 CHŁOPCÓW. DUMNYM TATĄ ZOSTAŁ NASZ SZWEDZKI "DIABEŁ".

WSZYSTKIE MALUSZKI I MAMA MAJĄ SIĘ BARDZO DOBRZE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TYM RAZEM BLIŻEJ, BO ŁÓDŹ :)

30.08.2020

Wystawa w Łodzi w tym roku znów  powitała nas deszczem, ale nie ma co narzekać bo atmosferę rozgrzewało towarzystwo wystawowe :)

Zgłoszone w sumie było 8 cairnów w tym 5 naszych: Bourbon, Floczek, Furia, Winnie i Hash. Ania przywiozła chłopaków i zmobilizowana pierwszą wystawą od dłuższego czasu, wybiegała z nimi Najlepszego Juniora w Rasie (Bubi) i z Floczkiem ostatniego CACa do dorosłego Championatu Polski! <3 

Ja natomiast nie chcąc odstawać od moich wychowanków z Furią wygrałyśmy Zwycięstwo Młodzieży, Winiaczek przegrała z konkurentką (sędzia wspomniał, że jest jeszcze młodzieżowa a ja po prostu za bardzo ją wyskubałam... :( ) ale dostała piękny opis i ocenę doskonałą, Hashyk natomiast jak zawsze mistrz parkietu wygrał Zwycięstwo Rasy :)

Jestem strasznie dumna z Naszych psów, szczególnie z pierwszego razu na ringu Bourbona i Furii <3 Były cudowne!

 

 

 

 

ALE NIE SAMĄ CHORWACJĄ CZŁOWIEK ŻYJE... :) W DRODZE POWROTNEJ ZAHACZYLIŚMY O WĘGRY...

1-2.08.2020

W drodze powrotnej z Chorwacji wpadliśmy jeszcze na krótkie wakacje na Węgry na 3 wystawy międzynarodowe. Tym razem poza Hashkiem, pokazała się również Tinki Winki :) Hash wymiótł jak zawsze pokonując konkurencję ze Szwajcarii a Wini dzielnie walczyła nie tylko z konkurentką championką ale także z upałem :) i tak oto:

HASHTAG Devil’s Line

3xCAC, 3xCACIB, 3xBOB

WINNER TAKES IT ALL Devil’s Line

3xCAC, 3xres.CACIB (w związku z tym, że suczka, która wygrała jest już Interchampionem kolejne wnioski przechodzą na nas, to mamy kolejne 2 CACIBy do Interchampiona Winiacza)

Winnie i Hash rozpoczęli Championaty Węgier <3 

 

CHORWACJA WELCOME TO....

23-26.07.2020

Wróciliśmy właśnie ze Splitu w Chorwacji :) Krótkie wakacje połączone z maratonem wystawowym <3 czyli jak dla mnie wakacje idealne :)

Wyprawa pełna śmiechu, relaksu i zakakujących przygód, które zapamiętamy na długo. Winnie w związku moim intensywnym trymowaniem była prawie łysa, więc pojechała typowo rekreacyjnie, Hash natomiast miał dwa cele: pierwszy wytopić troszkę wyhodowanego tłuszczyku na chorwackiej plaży a wieczorami spalanie kalorii na ringach. :) W Splicie odbyły się cztery nocne wystawy (dwie krajowe i dwie międzynarodowe).

Udało Nam się wywalczyć

4 x CAC

2 x CACIB

1 x BOS

1 x BOB

ZWYCIĘZCA SPLIT 2020

I tym samym Hashyk uzyskał wszystkie wymagane wnioski by uzyskać tytuł INTERCHAMPIONA oraz CHAMPIONA CHORWACJI !!!

 

ROZPOCZYNAMY SEZON WYSTAWOWY 2020 !!!

TO NAJLEPSZA WYSTAWA W MOIM ŻYCIU !!!! W DALSZYM CIĄGU NIE MOGĘ UWIERZYĆ ... Ale po kolei...

W lutym (jak co roku) odwiedzamy wystawę w Sosnowcu organizowaną prez o.Katowice. Jakoś tak mam, że ciągnie mnie na Śląsk <3 W tym roku postanowiłam zgłosić Winnie i Hashka. Winka pierwszy raz startowała w "dorosłej" klasie. Co prawda w moich oczach dalej jest maleńkim słodziakiem ale już pokazała pazur i wywalczyła w porównaniu z innymi suczkami CAC, CACIB oraz BOS (przegrała (jeszcze) tylko ze swoim tatusiem) !!!

!!! TYM SAMYM ROZPOCZĘŁA DOROSŁY CHAMPIONAT POLSKI ORAZ INTERCHAMPIONA !!!

Hashyk jak zawsze gwiazdorzył... :) Ale on po Diabełku tak ma, nawet na codzień :P

Pięknie pokazał się na ringu i wywalczył CAC, CACIB i BOB !!! 

Na koniec wystawy wystąpiliśmy na finałach czyli BEST OF GROUP. W tej konkurencji do walki stają wszystkie najpiękniejsze psy z danej grupy FCI. Spośród wielu pięknych terierów, sędzia Lokodi Csaba Zsolt z Rumunii wybrał mojego Hasha na 1 miejsce!!! Co czułam w tamtej chwili!? Niedowierzanie? Radość? Wszystko!!! Byłam i jestem tak szczęśliwa, że nie mogę tego opisać (pomimo, że nie widać tego na zdjęciach :P (ten typ tak ma, że ze stresu dostaję szczękościsku :D ).

W związku z tym, że Międzynarodowa Wystawa w Katowicach była podzielona na dwa dni, organizatorzy zapewnili nocleg zwycięzcom grup aby przenocowali na miejscu i zaprezentowali swoje psy na finałach finałów czyli BEST IN SHOW. 

Nie byłoby to możliwe gdyby nie moja mama, tata i przyjaciółka, którzy wspierając moje zmagania na wystawie zaoferowali pomoc w opiece nad pozostałą częścią bandy byczącej się w domu :) 

Tak więc w niedziele, po całym dniu oczekiwania, przyszedł TEN czas! Nasz pierwszy występ na BISach na międzynarodowej wystawie. 

Prezentowali się zwycięzcy z poszczególnych grup. Napięcie rosło...

Wychodzimy i my! 

Poza tym, że Księciunio chciał za wszelką cenę, posprzątać ring ze wszystkich rozsypanych na nim smaczków, prezentował się niesamowicie. <3 Po prezentacji wszystkich psów, czekaliśmy na ogłoszenie wyników. Wszyscy czekali na ringu przygotowawczym. Więc usiedliśmy sobie na krzesełku z myślą, że zaraz będziemy się pakować do domu..bo gdzie spośród tylu BISowych ras, ktoś by zwrócił uwagę na taką tam "szczotkę" :) 

I w głośnikach rozlega się głos spikerki:

- "Na czwartą lokatę zapraszamy bullmastiffa" 

No dobrze, jeszcze tylko trzy lokaty i lecimy - myślę.

- "Na lokacie trzeciej - cairn terrier"

I w tym momencie wszystko stanęło! Serce podeszło mi do gardła, ciśnienie skoczyło i pomyślałam, pomylili się :) Po czym Pani z ringu: "no dawaj cairn terrier!" :D 

I NIEMOŻLIWE STAŁO SIĘ MOŻLIWE! 

!!! HASHTAG DEVIL'S LINE zajął 3 miejsce w konkurencji BEST IN SHOW !!! 

Bardzo dziękuję sędziemu, który docenił Winnie i Hasha w ocenie na ringu BOB - Pan John J. Walsh z Irlandii.

Kolejne podziękowania dla Pana Lokodi Csaba-Zsolt z Rumunii, który docenił Niuniusia w konkurencji BOG i uplasował nas na 1 miejscu.

I kolejne OGROMNE podziękowania dla sędziego Pana Dusana Paunovica z Serbii, za wybór Hashtaga na 3 miejscu konurencji NAJLEPSZEGO PSA WYSATWY <3

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA SŁOWA UZNANIA DLA MOICH PSÓW! 

YOU MADE MY...DAY? ..YEAR? MAYBE...LIFE!?

OM0A8671.jpg
OM0A8674.jpg
razem_zmniejszone.jpg
118699796_3579948282036413_5600758284753
116757244_3500731993291376_1788738672537
119357185_3623874667643774_5670731841933
121301349_3714222655275641_5496521356018
121334778_3714864151878158_6719315112501
121332163_3714864105211496_5699657056596
121337288_3714864268544813_8119831294471
121322740_3714864251878148_1953689632275
121317214_3714864405211466_2713958590773
IMG_3589.jpg
IMG_8727.jpg
IMG_8688.jpg
bottom of page