Header

Międzynarodowa i Klubowa Wystawa w Opolu !!!

Kwiecień 25th, 2016 | Posted by admin in Aktualności 2016r | Bez kategorii

Whohoooooo!!!

Co za weekend! Ten weekend znów spędziliśmy na wystawie, tym razem w Opolu. Organizowana była wystawa międzynarodowa i klubowa terierów.

Lilusia jechała z zamiarem skończenia młodzieżowego championatu a chłopcy powalczyć o CACIBa. 🙂
Pierwszego dnia sędziował nas sędzia z Serbii Pan Nemanja Jovanovic.
W klasie pośredniej Fredzio wygrał CAC, następnie prezentowały się inne psy i w końcu Diabełek w klasie championów, który wywalczył również CACa.
W porównaniu o najlepszego samca Diabeł wygrał porównanie wygrywając CACIBa i tym samym ukończył INTERCHAMPIONA !!! Fredzik wywalczył res.CACIBa.
Lilu wygrała z konkurencją najlepszą młodzieżową suczkę i późniejszym porównaniu Najlepszego Juniora w Rasie! 🙂 I ukończyła Młodzieżowy Championat Polski ! 🙂

Drugiego dnia na KLUBOWEJ wystawie sędziowała nas sędzina z Austrii, Pani Wendy Baker. Sędzina bardzo surowa w ocenie.
Fredzio uplasował się na drugiej lokacie z oceną doskonałą. Loxley wygrał porównanie z oceną doskonałą i CACem. Diabełek wygrał w swojej klasie uzyskując CAC a w dalszym porównaniu pokonał konkurencję i wywalczył drugi rok z rzędu ZWYCIĘZCY KLUBU TERIERA !!!

U suczek w klasie młodzieży, żadna nie została oceniona na ocenę doskonałą i wszystkie suczki zeszły z ringu z ocenami b.dobrymi.

Sunia z klasy pośrednej – oc.dobra, suczka z kl.championów – oc. b.dobra, nawet szczenię dostało oc. obiecującą a nie wybitnie obiecującą.

Także ocena sędziego BARDZO surowa.

Diabeł w porównaniu z suką, wybiegał ZWYCIĘSTWO RASY !!!!!!

Jestem bardzo dumna z moich dzieciaków i uzyskanych tytułów!

FullSizeRender IMG_4793

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.